نشر اکاذیب و اوهام توسط آموزش و پرورش حکومت جمهوری اسلامی

ساخت وبلاگ
چکیده : ‼️نشر اکاذیب و اوهام توسط آموزش و پرورش حکومت جمهوری اسلامی⁉️آیا جمله《ز گهواره تا گور دانش بجوی کلام... با عنوان : نشر اکاذیب و اوهام توسط آموزش و پرورش حکومت جمهوری اسلامی بخوانید :
‼️نشر اکاذیب و اوهام توسط آموزش و پرورش حکومت جمهوری اسلامی

⁉️آیا جمله《ز گهواره تا گور دانش بجوی کلام پیامبر اسلام محمد بن عبدالله است》؟؟

✍نشر اکاذیب و اوهام یکی از روش های اسلامگرایان است ، حال برای گمراه کردن و منحرف کردن اذهان نوجوانان دانش آموز دست به دروغ گویی می زدند به عنوان مثال در کتاب تفکر و سبک زندگی ویژه پایه هفتم در دوره اول دبیرستان صفحه ۳۷ سخنی را به دروغ به محمد نسبت می دهند در حالی که چنین نیست.

🌱این سخن به تصریح علمای بزرگ اسلام از پیامبر نیست و چنین سخنی از پیامبر ثابت نیست ؛ چنانچه شیخ عبدالفتاح ابوغذه چنین می گوید :

هذا الكلام: (طلب العلم من المهد إلى اللحد) ويحكى أيضا بصيغة (اطلبوا العلم من المهد إلى اللحد): ليس بحديث نبوي، وإنما هو من كلام الناس، فلا تجوز إضافته إلى رسول الله صلى الله عليه وسلم كما يتناقله بعضهم، إذ لا ينسب إلى رسول الله صلى الله عليه وسلم إلا ما قاله أو فعله أو أقره.

📙قيمة الزمن عند العلماء نویسنده : عبد الفتاح أبو غدة    جلد : 1  صفحه : 30

✍ترجمه : این سخن: دانش را از گهواره تا گور بجوی 👈حدیث نبوی و سخن پیامبر نیست👉، بلکه همانا این سخنی از مردم است و جایز نیست که ما سخنانی را به پیامبر نسبت دهیم در حالی که سخنان پیامبر نیستند ؛ چنانچه بعضی چنین کردند...این حدیث جعلی است . چیزی به پیامبر نسبت داده نمی شود مگر اینکه سخن او و فعلی که انجام داده است باشد.

👈حق جو و حق طلب باشید و نشر اکاذیب نکنید.

@islie
@khod2

+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم بهمن ۱۳۹۶ساعت 15:52&nbsp توسط Mehdi  | 

آیا میدانستید پیامبر اسلام با خاله خود ازدواج کرد؟...
ما را در سایت آیا میدانستید پیامبر اسلام با خاله خود ازدواج کرد؟ دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 14 بهمن 1396 ساعت: 18:38